سینی غذا پشت صندلی خودرو
امروزه با توجه به اینکه اغلب افراد زمان زیادی را در خودروهای شخصی خود در سفرهای درون شهری و برون شهری به سر می برند نیاز است که حدالامکان تجهیزات مورد نیاز برای آن ها فراهم گردد.تجهیزاتی که بتوان در قسمت های مختلفی از خودرو استفاده شود.
لوازم جانبی خودرو یکی از ضروری ترین لوازمی به حساب می آید که هر شخص در خودروی خود از آن استفاده می کند مانند ابزارآلات و … .
محصولی که امروزه تولیدکنندگان آن را طراحی و تولید کرده اند یکی از لوازم جانبی خودرو به حساب می آید که در هر لحظه از آن می توانید استفاده کنید.
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که سرنشین های عقب خودرو به همراه خود نوشیدنی یا خوراکی دارند که به دلیل نداشتن محل مناسب برای قرار دادن آن ها بر روی صندلی یا کفپوش خودرو ریخته می شود و نگه داشتن آن در دست باعث خستگی می شود.
محصولی که ما به شما ارائه می دهیم سینی غذا پشت صندلی خودرو نام دارد.
با استفاده از این سینی غذا خودرو این مشکلات حل خواهد شد.
طراحی خلاقانه و کمجا بودن این محصول توجه بسیاری رو به خود جلب کرده است.
سینی پشت صندلی خودرو محصول کاملا کاربردی از جنس پلاستیک مقاوم و با کیفیت بوده و دارای ابعاد 15.5×15.5×28.5 سانتی متر می باشد.
روش نصب سینی غذای خودرو به این صورت است که قسمت پشت این سینی غذا دارای دو بست نگهدارنده می باشد که به میله بالشتک صندلی جلو متصل می شود.
مهمترین ویژگی این سینی غذا پشت صندلی تاشو بودن آن است که در صورت نیاز می توانید آن را باز کنید و در هنگام بسته بودن فضای کمی را اشغال می کند و محدودیتی برای سرنشین های عقب خودرو ندارد.
قسمت داخلی این سینی غذا محلی برای نگهداری لیوان و بطری نوشیدنی تعبیه شده است و از فضای سینی هم برای نگهداری انواع خوراکی می توانید استفاده کنید.
لازم به ذکر است که محل های قرارگیری بطری نوشیدنی هم قابلیت تا شدن را دارند و نسبت به نیاز خود، میتوان آن را باز کرد.
به روی یکی از این جا لیوانی ها زائده ای تعبیه شده است که هنگام قرار دادن لیوان یا بطری نوشایه با آن می چسبد و مانع از تکان خوردن بطری یا لیوان می شود.
یکی دیگر از ویژگی های این سینی غذا و جا لیوانی پشت صندلی خودرو، گیره هایی است که در دو طرف این محصول تعبیه شده است و می توان از آن برای نگهداری کیسه های کوچک و ساک های مسافرتی استفاده کرد، این کار مانع از بیرون ریختن محتویات داخل کیسه می شود.
همان طور که گفته شد جنس این سینی غذا از پلاستیک مقاوم و با کیفیت می باشد و دارای رنگ بندی طوسی ، مشکی و کرم می باشد و قابلیت ست کردن با فضای داخل خودرو را نیز دارد.
از سینی غذا پشت صندلی خودرو برای تمامی خودروها می توان استفاده کرد. این سینی و جا لیوانی خودرو یک محصول کارآمد به حساب می آید و مناسب ترین وسیله برای سفرهای درون شهری و برون شهری است.

Written by